Půjčovna a servis

Skořepinový kufr ideální pro leteckou přepravu horského, crossového nebo silničního kola. Je vyroben z ABS desek o síle 5 mm a kolo se uvnitř upevňuje ke stěně kufru. Sedlovka se připevní za sedlo k horní rámové trubce. Kufr je dále vybaven šesti uzávěry, dva z nich mají číselné třímístné kódy, čtyřmi otočnými kolečky, vnitřním polstrováním a držadly pro snadnější manipulaci. Dále je zde pásek pro zvedání ze země (například při nakládání do auta), štítek na adresu a samostatné kryty na kola.
Skořepinový kufr ideální pro leteckou přepravu horského, crossového nebo silničního kola. Je vyroben z ABS desek o síle 5 mm a kolo se uvnitř upevňuje ke stěně kufru. Sedlovka se připevní za sedlo k horní rámové trubce. Kufr je dále vybaven šesti uzávěry, dva z nich mají číselné třímístné kódy, čtyřmi otočnými kolečky, vnitřním polstrováním a držadly pro snadnější manipulaci. Dále je zde pásek pro zvedání ze země (například při nakládání do auta), štítek na adresu a samostatné kryty na kola. Cena půjčovného 200,- Kč na den + jistina 5000,- Kč která bude při vrácení vrácena zpět.

Hlavním sortimentem jsou kola značky :

TREK,   CARY FISHER,   HARO,   GALAXY,   DEMA,   MONGOOSE,   SCHWINN,   PELL´S,    ACSTAR,   SUNDANCE  a šlapací 3-kolky a 4-kolky

Dále u nás najdete doplňky k tenisu, stolnímu tenisu, fotbalu, in-line bruslení, skateboardu, hokeji, florbalu, fitnes, potápění a dalším sportům.

Ceník půjčovného

Za každé vypůjčení jistina 1000 Kč.     

Ceník půjčovného snowboardů

K zapůjčení potřebujete 2 doklady vystavené na 1 osobu (občanský průkaz, řidičský průkaz, pas, rodný list) a zaplatit jistinu + půjčovné. Jistina bude vrácena při vrácení půjčovaného zboží, pokud nebylo poškozeno. Při sepsání objednávky vybíráme zálohu 400 KČ za komplet a v případě zrušení objednávky je záloha vratná nejpozději 30 dnů před vyzvednutím.

Ceník servis – servis snowboardů


servis do 24 hodin +50%

Ceník servis – lyže + běžky