BRZDA T UNIVERZÁLNÍ NA KOLEČKOVÉ BRUSLE 90-110 mm

Kód: 60429
Neohodnoceno
Značka: TEMPISH
350 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální brzda na in-line brusle TEMPISH s průměrem koleček 90-110mm. Brzdu lze namontovat na vybrané fitnessové brusle, jejichž průměr koleček je v rozmezí 90-110 mm a které disponují otvory v podvozku se závity. Potenciálně je možné brzdu použít i na jiné podvozky, které mají vhodné místo pro vyvrtání závitového otvoru v podvozku (tuto úpravu neprovádíme, jelikož se jedná o zásah do konstrukce bruslí). Součástí balení je 1 oska s délkou 39 mm (na vašich bruslích můžete potřebovat osku jiného rozměru, které máme v nabídce náhradních dílů ke kolečkovým bruslím), která slouží pro uchycení zadního kolečka a 2 šrouby pro upevnění brzdy k podvozku. Výška brzdového špalku se dá nastavit tak, aby se vám brzdilo co nejpřirozeněji a nejpohodlněji. Brzdový špalek také můžete přenastavit po jeho částečném opotřebení opět do efektivnější a účinnější pozice.

Materiál držáku: nylon.

Materiál špalku: TPR.

Brzdu nelze použít u bruslí, které nemají závitový otvor v podvozku mezi posledním a předposledním kolečkem nebo možnost otvor vyvrtat.

V případě instalace brzdy na podvozek se závitem do podvozku pro 8 mm osky je zapotřebí dokoupit speciální sadu osek (produktové číslo 101100105).

Tuto brzdu lze použít na modely: WENOX (Lady)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: